Acil Ve Nakil Ambulans Hizmetleri

Başta İstanbul olmak üzere Edirne’den Kars’a tüm il ve ilçelerde 7/24 özel ambulans, nakil ambulans ve acil ambulans hizmeti sunmaktayiz.

Hasta nakil ambulansı, acil tıbbi müdahaleye ihtiyacı olmayan hasta veya yaralının ilgili sağlık kuruluşuna nakledilmesi amacıyla kullanılır.
Nakil ambulansları hastaneden eve, evden hastaneye veya bir sağlık kuruluşundan diğer bir sağlık kuruluşuna hasta nakli ve tıbbi müdahaleye ihtiyacı olabilecek hastalara hizmet vermek amacı ile kullanılır.

Acil tıbbi müdahale gerektirmeyen hasta veya yaralıların nakledilmesi için kullanılan nakil ambulansları, diğer ambulanslarda olduğu gibi yönetmelikte belirtilen teknik ve tıbbi donanıma sahip olmalıdır.

Hasta nakil ambulansında az en iki personel görev yapar. Ekipte şoför yerine bir ambulans ve acil bakım teknikeri veya acil tıp teknisyeni çalıştırılabilir. Bu personellerden biri sürücü olarak görev alır. Hasta nakil ambulansında diğer sağlık personeli hasta kabininde hastanın yanında durarak ona refakat etmek zorundadır. İhtiyaç halinde gerekiyorsa ekibe bir şoför ilave edilebilir.

Bize Ulaşın

Sormak istediğiniz tüm konularla ilgili bize ulaşabilirsiniz…