ÖZ BAKIM HİZMETLERİ

Kurumumuza misafir olarak gelen konuklarımızın kalabilir raporları, tüm vücut analiz tetkikleri tamamlandıktan sonra konuk yatışımız gerçekleştirilir. Akabinde konuğumuzun bütün Tahlillerine bakılarak kurum Hekimine sonuçları sunulur. Hekimimiz tarafından uygun tedavi reçetesi yazılır. Uzman hemşirelerimiz ve geriatri personelimiz tarafından reçete uygulanır. Bu şekilde konuğumuzun Akut veya Kronik bütün hastalıkları kontrol altına alınır. Ay da 2 defa olmak üzere bu tetkiklerin yapılımı devam eder. Konuğumuzun hastane sevki gerektiğinde kurumumuza bağlı 7/24 hizmet veren Ambulansımız ile nakli sağlanır. Hastanenin yatış vermesi sonucunda Kurum personellerimizden bir yetkili konuğumuza refakat eder.

PSKOLOJİK DESTEK HİZMETİ

Konuğumuzun kuruma kabulünde konuğumuz Hastane veya evden gelmektedir. Eğer hastaneden geliyor ise bütün hastane geçmişi raporu istenir ve geçmişe dönük psikolojik vakalara bakılır. Sosyal hizmet uzmanı tarafından konuk yatışı esnasında Birebir görüşme yapalılarak konuğun psikoloji etken değeri ölçülür. Ve hiç bir şekilde pskolojisine zarar verilmeyecek şekilde davranılır. Şayet konuğumuz evden geliyor ise yine sosyal hizmet uzmanı tarafından konuğumuz ön teste alınır. Ve kendini en rahat ortamda bulundurmak için fikirlerini beyan eder. Kurum personelimiz tarafından konuğumuza en uygun oda seçilerek yatışı yapılır.

TIBBI TAKİP HİZMETLERİ

Kurumumuza konuk yatışı yapılmadan önce başlanır bu hizmete. Konuğumuz eğer hastaneden geliyorsa gerekli kontak kurulup konuğumuzun bütün sağlık bilgileri, epikriz raporları, geçmişe dönük reçete edilmiş ilaçları Vs bütün evrakları kontrol altına alınır. Kurumumuzda kalırken rapor edilmesi gereken bütün ilaçları kurum Hekimimiz tarafından reçete edilir. Gerekli vitamin ve destekler ise gene kurumumuz tarafından karşılanmaktadır.

Bize Ulaşın

Sormak istediğiniz tüm konularla ilgili bize ulaşabilirsiniz…